Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Piechaczek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 193 21.44
2. Monika Kominowska AZS Uniwersytetu Śląskiego 8 154 19.25
3. Justyna Pilch ISWJ Wisła 10 144 14.40
4. Marika Grzegorowska AZS Uniwersytetu Śląskiego 10 137 13.70
5. Klaudia Keller RMKS Rybnik II 5 128 25.60
6. Laura Kotrys ISWJ Wisła 8 127 15.88
7. Martyna Gruszka AZS Uniwersytetu Śląskiego 10 126 12.60
8. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec 10 126 12.60
9. Agata Kotonowicz UKS Dwójka Kamienica Polska 9 123 13.67
10. Oliwia Keller RMKS Rybnik II 5 123 24.60
11. Zuzanna Stęc RKK AZS Racibórz 8 119 14.88
12. Joanna Sobota RKK AZS Racibórz 8 116 14.50
13. Tatiana Redłowska Zagłębie Sosnowiec 10 116 11.60
14. Paulina Słodowy ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 115 11.50
15. Dominika Puzio Zagłębie Sosnowiec 6 109 18.17
16. Justyna Brańka ISWJ Wisła 8 107 13.38
17. Patrycja Pendziałek RMKS Rybnik II 6 106 17.67
18. Marlena Pilarczyk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 7 104 14.86
19. Natalia Szymczak KSK STAL BRZEG 7 104 14.86
20. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 103 11.44
21. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec 8 101 12.63
22. Milena Mielcarz AZS Uniwersytetu Śląskiego 10 99 9.90
23. Aleksandra Lewoń-Sczansny RKK AZS Racibórz 6 91 15.17
24. Majka Stefaniak RMKS Rybnik II 9 86 9.56
25. Sara Pająk MKS MOS Betard Wrocław 5 82 16.40
26. Marlena Jurzica AZS Uniwersytetu Śląskiego 9 80 8.89
27. Aleksandra Błasiak KSK STAL BRZEG 7 77 11.00
28. Martyna Kanarska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 8 74 9.25
29. Marta Skowron MKS MOS Betard Wrocław 8 73 9.13
30. Julia Karwot RKK AZS Racibórz 8 72 9.00
31. Laura Cichy ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 72 7.20
32. Paulina Krakowczyk AZS Uniwersytetu Śląskiego 10 68 6.80
33. Wiktoria Matysiak UKS Dwójka Kamienica Polska 6 66 11.00
34. Patrycja Pawlik ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 7 65 9.29
35. Wiktoria Zając Młodzieżowy Klub Sportowy Basket Kłodzko 7 65 9.29
36. Laura Stukator RMKS Rybnik II 9 65 7.22
37. Monika Morgiel KSK STAL BRZEG 7 64 9.14
38. Sandra Dubiel MKS MOS Betard Wrocław 7 64 9.14
39. Monika Opiatowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 7 63 9.00
40. Monika Barczuk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 8 63 7.88
41. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec 9 63 7.00
42. Zuzanna Walecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 60 7.50
43. Ewelina Stefani UKS Dwójka Kamienica Polska 7 59 8.43
44. Wiktoria Janiec KSK STAL BRZEG 7 57 8.14
45. Natalia Jankowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 5 57 11.40
46. Monika Harasimów MKS MOS Betard Wrocław 7 55 7.86
47. Justyna Ogrodowska RKK AZS Racibórz 7 54 7.71
48. Bianka Michalak Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 4 54 13.50
49. Martyna Miedza UKS Dwójka Kamienica Polska 5 51 10.20
50. Sara Janiec KSK STAL BRZEG 7 50 7.14
51. Matylda Dobejko KSK STAL BRZEG 6 49 8.17
52. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec 10 49 4.90
53. Sara Hołomek ISWJ Wisła 7 49 7.00
54. Nadia Kłobukowska Zagłębie Sosnowiec 7 48 6.86
55. Alicja Botorek RKK AZS Racibórz 8 48 6.00
56. Agata Martynek ISWJ Wisła 10 48 4.80
57. Gabriela Olszowa MKS MOS Betard Wrocław 7 48 6.86
58. Milena Maciejczyk Zagłębie Sosnowiec 5 48 9.60
59. Maria Cichy ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 47 4.70
60. Agata Bąk RMKS Rybnik II 10 47 4.70
61. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec 9 47 5.22
62. Julia Szydłowska RMKS Rybnik II 9 47 5.22
63. Anna Stabiszewska Młodzieżowy Klub Sportowy Basket Kłodzko 8 47 5.88
64. Wiktoria Mendyk AZS Uniwersytetu Śląskiego 8 46 5.75
65. Stefania Seniow- Chmiel AZS Uniwersytetu Śląskiego 8 43 5.38
66. Zofia Świtała MKS MOS Betard Wrocław 6 43 7.17
67. Klaudia Rams UKS Dwójka Kamienica Polska 6 43 7.17
68. Julia Lachowicz KSK STAL BRZEG 8 42 5.25
69. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec 9 42 4.67
70. Żaneta Sobota KSK STAL BRZEG 7 41 5.86
71. Pola Sygiet UKS Dwójka Kamienica Polska 9 41 4.56
72. Urszula Słupska AZS Uniwersytetu Śląskiego 10 40 4.00
73. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec 9 40 4.44
74. Natalia Klepacz MKS MOS Betard Wrocław 7 39 5.57
75. Julia Gracz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 7 39 5.57
76. Martyna Wowra MKS MOS Betard Wrocław 4 36 9.00
77. Natalia Wilczak Zagłębie Sosnowiec 6 33 5.50
78. Natalia Rudeńska Młodzieżowy Klub Sportowy Basket Kłodzko 8 30 3.75
79. Katarzyna Chuda RKK AZS Racibórz 8 28 3.50
80. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec 6 28 4.67
81. Marta Saran UKS Dwójka Kamienica Polska 10 26 2.60
82. Małgorzata Łukasik MKS MOS Betard Wrocław 6 26 4.33
83. Amelia Niczke RMKS Rybnik II 10 26 2.60
84. Jagoda Rusinowska Młodzieżowy Klub Sportowy Basket Kłodzko 6 24 4.00
85. Katarzyna Stec AZS Uniwersytetu Śląskiego 7 23 3.29
86. Lidia Walczak MKS MOS Betard Wrocław 6 23 3.83
87. Julia Rubysz ISWJ Wisła 7 22 3.14
88. Maja Gańczarczyk-Dec ISWJ Wisła 7 22 3.14
89. Daria Gajos Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 7 22 3.14
90. Aleksandra Szecel Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 5 20 4.00
91. Amelia Ziajska AZS Uniwersytetu Śląskiego 6 20 3.33
92. Miya Hepnar Młodzieżowy Klub Sportowy Basket Kłodzko 8 20 2.50
93. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec 7 19 2.71
94. Agnieszka Szczepańska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 7 18 2.57
95. Sylwia Kak AZS Uniwersytetu Śląskiego 5 18 3.60
96. Małgorzata Golema MKS MOS Betard Wrocław 4 17 4.25
97. Martyna Gandziarowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 16 2.67
98. Paulina Kowalska ISWJ Wisła 8 16 2.00
99. Kinga Karwot ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 15 1.50
100. Beata Madej Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 7 14 2.00
101. Noemi Grabiec ISWJ Wisła 7 14 2.00
102. Angelina Wielgus Młodzieżowy Klub Sportowy Basket Kłodzko 8 14 1.75
103. Oliwia Góral MKS MOS Betard Wrocław 4 12 3.00
104. Patrycja Wilgosiewicz AZS Uniwersytetu Śląskiego 5 12 2.40
105. Wiktoria Stala KSK STAL BRZEG 7 11 1.57
106. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik II 8 11 1.38
107. Oliwia Prudzic UKS Dwójka Kamienica Polska 8 10 1.25
108. Emilia Kantor Młodzieżowy Klub Sportowy Basket Kłodzko 8 8 1.00
109. Magdalena Świątek MKS MOS Betard Wrocław 4 7 1.75
110. Natalia Bartosiak UKS Dwójka Kamienica Polska 5 7 1.40
111. Natalia Cieśniarska KSK STAL BRZEG 4 6 1.50
112. Martyna Pluta ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 7 5 0.71
113. Zuzanna Niżborska RKK AZS Racibórz 6 4 0.67
114. Karolina Kukuła UKS Dwójka Kamienica Polska 8 4 0.50
115. Weronika Szewczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 5 3 0.60
116. Aleksandra Jazłowiecka-Świstek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 7 3 0.43
117. MARIETTA GODZISZ UKS Dwójka Kamienica Polska 7 3 0.43
118. Katarzyna Łysek RKK AZS Racibórz 7 0 0.00
119. Zuzanna Włodarczyk Młodzieżowy Klub Sportowy Basket Kłodzko 6 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL