Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Pieńkosz RMKS Rybnik 10 187 18.70
2. Zofia Zagdańska TAURON UKS 27 Katowice 10 179 17.90
3. Zofia Marcinkiewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 165 15.00
4. Kinga Białek UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 8 162 20.25
5. Emilia Giel RMKS Rybnik 10 156 15.60
6. Anna Pik ISWJ Wisła 8 151 18.88
7. Agata Szarbatke TAURON UKS 27 Katowice 9 145 16.11
8. Helena Kruk RMKS Rybnik 10 125 12.50
9. Emilia Zielonka ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 115 11.50
10. Julia Stefaniak ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 114 10.36
11. Maja Adamczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 112 10.18
12. Amelia Jarosławska UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 8 104 13.00
13. Klaudia Mętlewicz RMKS Rybnik 10 104 10.40
14. Antonina Zwinka RMKS Rybnik 10 101 10.10
15. Milena Świerkot Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 99 9.90
16. Antonina Lenża RMKS Rybnik 10 98 9.80
17. Blanka Kucza RKK AZS Racibórz, RMKS Rybnik 9 98 10.89
18. Oliwia Tokarska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 8 93 11.63
19. Julia Jagielska UKS MOSM Bytom 10 90 9.00
20. Nadia Marczak TAURON UKS 27 Katowice 8 89 11.13
21. Karolina Kristof TAURON UKS 27 Katowice 11 86 7.82
22. Malwina Tymowicz ISWJ Wisła 10 79 7.90
23. Lena Akonom RKK AZS Racibórz 10 78 7.80
24. Emilia Pierzycka ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 76 7.60
25. Alicja Marcinkiewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 76 7.60
26. Zuzanna Hanusek RKK AZS Racibórz 10 74 7.40
27. Maja Pilch ISWJ Wisła 9 74 8.22
28. Alicja Stokłosa RMKS Rybnik 10 70 7.00
29. Amelia Naróg UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 8 70 8.75
30. Marcelina Matuła UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 8 68 8.50
31. Anita Smolińska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 65 7.22
32. Milena Schinske RMKS Rybnik 9 64 7.11
33. Anna Bolik UKS MOSM Bytom 10 64 6.40
34. Milena Mądry Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 64 6.40
35. Maja Rauer Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 62 6.20
36. Agata Świętek TAURON UKS 27 Katowice 8 58 7.25
37. Martyna Bach RKK AZS Racibórz 8 58 7.25
38. Małgorzata Więcek TAURON UKS 27 Katowice 11 57 5.18
39. Hanna Procner ISWJ Wisła 9 56 6.22
40. Martyna Cieślar ISWJ Wisła 10 54 5.40
41. Karolina Dąbrowska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 54 5.40
42. Magdalena Płatos TAURON UKS 27 Katowice 9 53 5.89
43. Olivia Gryczka ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 49 4.45
44. Dominika Młodzik Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 45 5.00
45. Maja Skupień ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 6 41 6.83
46. Zuzanna Sówka UKS MOSM Bytom 10 40 4.00
47. Julianna Tekieli Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 38 3.80
48. Dalia Kożuchowska ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 37 5.29
49. Matylda Albin ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 9 35 3.89
50. Maria Widera UKS MOSM Bytom 9 34 3.78
51. Adela Cichy ISWJ Wisła 10 34 3.40
52. Maja Dąbrowska ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 9 33 3.67
53. Maja Rosińska UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 8 31 3.88
54. Karolina Staszczyk TAURON UKS 27 Katowice 9 28 3.11
55. Magdalena Szeremet RMKS Rybnik 6 28 4.67
56. Zuzanna Rybacka UKS MOSM Bytom 7 27 3.86
57. Nina Dziech ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 25 2.50
58. Maria Pisko UKS MOSM Bytom 10 25 2.50
59. NATALIA MAŁECKA UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 8 24 3.00
60. Alicja Chmielewska RKK AZS Racibórz 10 23 2.30
61. Ryguła Adrianna Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 22 2.20
62. Oliwia Janowska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 20 2.00
63. Olga Szymczak TAURON UKS 27 Katowice 9 20 2.22
64. Agata Mierwa ISWJ Wisła 7 20 2.86
65. Zuzanna Troszka RMKS Rybnik 10 19 1.90
66. Izabela Szwajca TAURON UKS 27 Katowice 7 18 2.57
67. Julia Bogacka UKS MOSM Bytom 9 18 2.00
68. Zuzann Łysik UKS MOSM Bytom 10 16 1.60
69. Laura Strycharz RKK AZS Racibórz 9 15 1.67
70. Nadia Piekarczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 12 1.20
71. Lena Odelska ISWJ Wisła 8 12 1.50
72. Martyna Sabiniok TAURON UKS 27 Katowice 8 10 1.25
73. Antonina Błaś ISWJ Wisła 6 10 1.67
74. Agata Żmudka RMKS Rybnik 6 10 1.67
75. Dominika Polit TAURON UKS 27 Katowice 6 10 1.67
76. Zofia Berdyczko UKS MOSM Bytom 10 9 0.90
77. Laura Kusicielek UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 5 9 1.80
78. Anna Kucharzewska UKS MOSM Bytom 8 9 1.13
79. MAJA FĄFERKO UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 8 8 1.00
80. Lena Smolin UKS MOSM Bytom 6 8 1.33
81. Lena Skowyra RKK AZS Racibórz 9 8 0.89
82. Julia Kołodziej TAURON UKS 27 Katowice 8 7 0.88
83. Martyna Ziober UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 6 6 1.00
84. MAJA FILIPEK UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 7 6 0.86
85. Maja Szarzec ISWJ Wisła 8 6 0.75
86. Hanna Łamacz ISWJ Wisła 6 6 1.00
87. Hanna Nosowicz ISWJ Wisła 5 5 1.00
88. Milena Kaptur RKK AZS Racibórz 8 4 0.50
89. Antonina Schlusche RKK AZS Racibórz 10 4 0.40
90. Oliwia Petelska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 5 4 0.80
91. Zofia Pilch ISWJ Wisła 5 3 0.60
92. Alicja Kaczmarczyk RKK AZS Racibórz 10 2 0.20
93. Augusta Grabowska UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg 5 2 0.40
94. Weronika Bierska ISWJ Wisła 5 2 0.40
95. Emilia Jabłońska RKK AZS Racibórz 9 0 0.00
96. Patrycja Sawicka RKK AZS Racibórz 7 0 0.00
97. Nikola Kujawa Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 5 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie Polski Związek Koszykówki ZOF-STAL